Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/celestyn/ftp/nowycelestyn/wp-content/themes/celestyn/functions.php on line 0

Notice: Undefined variable: re in /home/celestyn/ftp/nowycelestyn/wp-content/themes/celestyn/functions.php on line 286
Lokalizacja ⋆ Strzelin ⋆ Celestyn

Lokalizacja

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi zlokalizowane jest w Mikoszowie koło Strzelina w jednym z nowo wybudowanych pawilonów przyległych do głównego budynku Stowarzyszenia św. Celestyna. Ten nowocześnie wyposażony obiekt położony jest w przepięknej okolicy poza miastem, co niesie za sobą wiele pozytywów. Dzieci na co dzień korzystają z zielonych terenów i mogą w ten sposób odbierać zmiany zachodzące w przyrodzie wszystkimi zmysłami. Dzięki takiej lokalizacji, w przeciwieństwie do przedszkoli usytuowanych w mieście, możliwe jest obcowanie z naturą (dzieci odwiedzają sąsiadujące gospodarstwa rolne), mogą korzystać z profesjonalnej hipoterapii (rehabilitacji z końmi) oraz animaloterapii (terapia z udziałem zwierząt: kozy, króliki itp.), ucząc się w ten sposób ekologicznego stylu życia. Na terenie ośrodka znajduje się również szkółka ogrodnicza, która jest dodatkowym miejscem do zdobywania wiedzy na temat uprawy roślin.
O każdej porze roku dzieci mogą również korzystać z nowocześnie urządzonego dużego placu zabaw, bezpiecznie ogrodzonego, który latem oferuje „mini plażę” z czystym, mięciutkim piaskiem.