Miasteczka nadziei

„Miasteczka Nadziei” – to projekt budowy pierwszego w Polsce alternatywnego mieszkalnictwa dla osób niepełnosprawnych. Planowany kompleks mieszkalny byłby przystanią dla niepełnosprawnych oraz ciężko chorych dzieci i młodzieży. Pragniemy zapewnić naszym Podopiecznym komfortowe warunki pobytu stałego w Mikoszowie. Na początek zaplanowano budowę 5 domków, w których zamieszka po 6 osób z opiekunem. Dzięki naszej inicjatywie osoby niepełnosprawne będą miały zapewnione odpowiednie warunki mieszkalne, kompleksową opiekę medyczną, rehabilitację, edukację oraz pracę.

Budowę „Miasteczka Nadziei” można wspomóc na różne sposoby:

Wpłacając darowiznę na konto Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Świętego Celestyna
Mikoszów 27, 57-100 Strzelin
Bank: BZ WBK I O/Wrocław
SWIFT: WBKPPLPP
Konto numer: 07 1090 2398 0000 0006 0801 7184
Wpisując w tytule przelewu: „Miasteczko Nadziei”.
Przekazując 1% swojego podatku: Wystarczy podać w zeznaniu PIT numer: KRS 0000090529

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tego jak można pomóc w realizacji projektu „Miasteczko Nadziei” uzyskają Państwo po numerem telefonu +48 71 39 58 137 – Pan Rafał Cieślachowski – główny księgowy Stowarzyszenia św. Celestyna.
Zachęcamy Wszystkich ludzi o otwartych sercach do wsparcia naszych działań na rzecz godnego życia i pomoc w budowaniu lepszej przyszłości dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, więcej informacji na temat projektu znajduje się tutaj.