O nas

Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii powstało w Mikoszowie w 1994 roku z myślą o chorych i niepełnosprawnych dzieciach i ich rodzinach, które miały utrudniony dostęp do profesjonalnej i kompleksowej pomocy medycznej, rehabilitacyjnej oraz odpowiedniego wsparcia, które gwarantują zdrowienie oraz prawidłowy rozwój.

Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii ”Celestyn” to nowoczesna placówka medyczna, która zapewnienia wszystkim pacjentom profesjonalną opiekę medyczną i rehabilitacyjną w zakresie kompleksowej diagnostyki, leczenia, rehabilitacji, profilaktyki oraz promowania zachowań prozdrowotnych w dziedzinie neurologii, zdrowia psychicznego, narządu mowy i ruchu.

Obecnie nasze Centrum oferuje szereg podstawowych oraz wysoce specjalistycznych konsultacji medycznych i zabiegów rehabilitacyjnych dla osób w każdym wieku i zróżnicowanym stopniem uszkodzenia układu nerwowego, narządu mowy, narządu ruchu, autyzmem oraz różnymi problemami emocjonalnymi i psychicznymi.

Placówka w Mikoszowie gwarantuje wysoki standard świadczonych usług dzięki odpowiednio dobranej, zaangażowanej w swoją pracę kadrze oraz nowoczesnej spełniającej najwyższe standardy bazie diagnostyczno-leczniczej. W naszej placówce zatrudniony jest zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów: lekarzy; neurologów, psychiatrów, lekarza; rehabilitacji medycznej, fizjoterapeutów, logopedów, psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, hipoterapeutów, dogoterapeutów, arteterapeutów, terapeutów zajęciowych, specjalista Biofeedback.

Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami lekarskimi, zabiegowymi i diagnostycznymi. Posiadamy odpowiednie zaplecze oraz sprzęt rehabilitacyjny. Ośrodek przystosowany jest do przyjmowania i pobytu osób niepełnosprawnych.

Centrum ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą pomocy świadczoną przez naszą placówkę.
dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys
Dyrektor naczelny Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii „Celestyn”