Jak pomóc

Jesteśmy Organizacją pożytku Publicznego, która od 20 lat pomaga chorym i niepełnosprawnym. Naszym Podopiecznym zapewniamy wszechstronną i kompleksową opiekę medyczną oraz odpowiednią rehabilitację i edukację.
Nasze działania można wspomóc na różne sposoby:

 1. Wpłacając darowiznę na konto Stowarzyszenia:Stowarzyszenie Świętego Celestyna
  Mikoszów 27, 57-100 Strzelin
  Bank: BZ WBK I O/Wrocław
  SWIFT: WBKPPLPP
  Konto numer: 07 1090 2398 0000 0006 0801 7184
  Wpisując w tytule przelewu: „darowizna na cele statutowe”.
 2. Przekazując nam 1% swojego podatku:Przekazując nam 1% swojego podatku wspierasz wszechstronne i kompleksowe działania na rzecz godnego życia i lepszej przyszłości dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.
  Wystarczy podać w zeznaniu PIT numer: KRS 0000090529
 3. Zostając naszym Wolontariuszem:Od wielu lat w Ośrodku działa Międzynarodowy Ośrodek Wolontariatu IBO, który skupia wspaniałych ludzi, którzy pomagają naszym Podopiecznym.

  Każdego roku w okresie od czerwca do końca sierpnia przyjeżdżają do Stowarzyszenia grupy młodzieży z Polski, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Belgii, Francji i Włoch. Uczestnicy wolontariatu wykonują w tym czasie prace remontowo-budowlane, ogrodnicze oraz pomagają na grupach terapeutycznych. Ponadto na terenie Ośrodka studenci z zaprzyjaźnionych Uczelni odbywają staże specjalizacyjne.

  Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą pomocy to skontaktuj się z Koordynatorem Wolontariatu inż. Jeroen de Haan tel.: +48 691 116 080 lub kontakt e-mail: jeroen_de_haan@celestyn.pl.

  Dołącz do nas i zostań naszym Wolontariuszem.
  W imieniu naszych Podopiecznych
  składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wsparli naszą działalność, bo dzięki pomocy życzliwych osób prywatnych, firm i instytucji Stowarzyszenie zawdzięcza swój dynamiczny rozwój i stale rozszerza formy pomocy osobom niepełnosprawnym.