Szanowni Państwo!
Zasady przyjmowania Pacjentów w trakcie pandemii COVID-19 !
Dla Państwa bezpieczeństwa nadal podtrzymujemy reżim sanitarny i dodatkowe środki ochronne.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej:

Nasze placówki medyczne w Mikoszowie i Strzelinie są otwarte i przyjmujemy pacjentów, na określonych zasadach.
Ważna informacja (zmiana telefonu do rejestracji)
Wizyty są umawiane telefonicznie do poszczególnych specjalistów i na terapię/rehabilitację do 31 sierpnia 2021 na numer telefonu 71 39 58 100 i 71 39 58 113 a od 1 września 2021 aktualny numer to

468805971

oraz osobiście z zachowaniem środków ostrożności (maseczka ochronna, dystans, dezynfekcja rąk, a także zgłaszanie się bez objawów przeziębienia). Prosimy na umówioną wizytę zabrać wszystkie karty informacyjne zawarte w niej historie leczenia i badania.
Prosimy Państwa o zgłaszaniu faktu rezygnacji lub nie przyjazdu na umówioną wizytę lub terapię przynajmniej 1 dzień wcześniej, z których nie mogą Państwo skorzystać, bo dzięki temu inny pacjent potrzebujący pilnej pomocy będzie w stanie skorzystać ze zwolnionego terminu.
Dysponujemy strefą poczekalni dla 3 – pacjentów, dlatego prosimy o punktualne przybywanie na umówione wizyty, aby uniknąć gromadzenia się i oczekiwania w kolejce. Osoby towarzyszące mogą zostać poproszone o zaczekanie na zewnątrz lub w samochodzie.
Pacjentów z objawami infekcji i osoby, które miały kontakt z zarażonym SARS-CoV-2 lub są objęte kwarantanną, prosimy o powiadomienie nas i przełożenie terminu wizyty! Z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa można się zapoznać na stronie Aktualne zasady i ograniczenia – Koronawirus: informacje i zalecenia – Portal Gov.pl (www.gov.pl)
Chcąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa nadal podtrzymujemy restrykcyjne standardy epidemiologiczne, m.in. pomiar temperatury dla wszystkich, wypełnianie ankiety epidemicznej dla pacjentów pierwszorazowych. Przy wejściu do naszych placówek medycznych znajduje się płyn do dezynfekcji rąk – bardzo prosimy, aby każdy pacjent z niego skorzystał. Nie ma możliwości gromadzenia osób i przebywania osobom postronnym na terenie naszej placówki.
Liczymy na Państwa zrozumienie w tym trudnym czasie i pragniemy jednocześnie wyrazić wdzięczność tym wszystkim Pacjentom, którzy wciąż nieodmiennie obdarzają nas swoim zaufaniem!
W tym trudnym czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i spokoju!
Jak zawsze, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół „Celestyna”