Zabawa Andrzejkowa w Celestynie

24 listopada 2016r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Mikoszowie odbył się coroczny Integracyjny Bal Andrzejkowy z udziałem zaprzyjaźnionego WTZ-u Mokrzeszów – Świdnica.  Podczas balu Andrzejkowego obowiązywał strój dowolny, na galowo lub według własnego pomysłu. Przybyła Czarownica, Wróżka, Zorro, Pop, Faraon i wiele innych postaci. Do wspólnej zabawy dołączyła dyrekcja w osobach Pani Anny Kobel oraz Pani Małgorzaty de Haan, które wspólnie z Popem poprowadziły korowód przebierańców po całym ośrodku. Dekoracją sali zajęła się szkoła, za co serdecznie dziękujemy. Na Andrzejki przygotowaliśmy też drobny słodki poczęstunek były ciastka, owoce i napoje. Wszyscy uczestnicy integracyjnego balu Andrzejkowego świetnie się bawili w rytm muzyki, a śpiewom i tańcom nie było końca.
Natomiast 25 listopada 2016 odbyła się Integracyjna Zabawa Andrzejkowa uczniów klasy IV i VI szkoły specjalnej podstawowej, gimnazjum specjalnego z Mikoszowa z uczniami z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Wszystkich uczestników obowiązywał strój – przebranie andrzejkowe.
Kolejny już raz bardzo serdecznie dziękujemy Pani Danieli Symonowicz oraz uczniom z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie za wizytę w Stowarzyszeniu i radość, jaką ona za sobą przyniosła.