Wicewojewoda Dolnośląski w Celestynie

12 lutego przemiłą wizytę złożyła nam Pani Ewa Mańkowska – Wicewojewoda Dolnośląski, która od wielu lat wspiera naszą działalność i kibicuje wszystkim ważnym wydarzeniom związanym z życiem naszej organizacji. Tak było i tym razem, Pani Wicewojewoda wraz z kwiatami przekazała na ręce Zarządu list gratulacyjny z okazji otrzymania przez Stowarzyszenie – Europejskiej Nagrody Obywatelskiej – przyznanej przez Parlament Europejski i nagrody „Menedżer Roku w Ochronie Zdrowia” dla dr nauk med. Krystyny Kobel-Buys – prezes Stowarzyszenia św. Celestyna.

Pani Wicewojewoda podarowała nam również piękną i cenną figurkę „Misia Ślężańskiego” wykonaną przez jedną z najwybitniejszych europejskich artystek ceramicznych Panią Annę Malicką-Zamorską. W czasie wizyty Pani Ewa Mańkowska zapoznała się z najnowszymi osiągnięciami Stowarzyszenia i jego Podopiecznych oraz inwestycjami poczynionymi w 2012 roku na terenie ośrodka, takimi jak: budowa nowego pawilonu edukacyjno-terapeutycznego, integracyjnego placu zabaw oraz nowoczesnej w pełni wyposażonej kuchni.

Pani Wicewojewoda zaskoczona była tym, że udało nam się zrealizować wszystkie planowane wcześniej inwestycje oraz tym, że tak dużo rzeczy robionych jest dla i z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wszystkim tym, którzy pomagają nam budować lepszą przyszłość dla niepełnosprawnych dzieci z naszego rejonu.