Tak minął październik w naszym przedszkolu.

Zapraszamy do obejrzenia październikowej galerii zdjęć z Integracyjnego Przedszkola w Mikoszowie. Dzięki ładnej pogodzie dzieci mogły dużą część zajęć realizować na świeżym powietrzu.
Poniższa galeria prezentuje, niektóre wydarzenia z życia przedszkolaków, ale to tylko niewielka część z ogromnej ilości różnego rodzaju atrakcyjnych zajęć, jakie dzieci realizują każdego dnia. Tak duża różnorodność zapewnia dzieciom odpowiedni i wszechstronny rozwój.

Na zdjęciach:

– wycieczka grupy Żuczki, Biedronki i Kangurki do Sali Zabaw Dziecinada w Strzelnie
– urodziny Jagódki. Sto lat! ????
– obchody Święta Ziemniaka – dzieci wykonywały ludziki z ziemniaków, a następnie bawiły się na podwórku w poszukiwanie ukrytych ziemniaków.
– październikowe przedstawiania teatralne
– zajęcia muzyczno – teatralne z Panią dyrektor mgr Małgorzatą de Haan – wspólne śpiewanie piosenek, opowiadanie wierszy, zabawy taneczne i grę w klasy
– poszukiwania jesieni w Strzelińskim parku przez grupę Motylków i Pszczółek, czytanie bajek oraz zabawy w Małpim Gaju
– urodziny Gabrysi z grupy Żuczków. Sto lat! ????
– Kangurki i ich jarzębinowe korale
– starszaki z grupy Biedronki, które z pomocą Pań zasadziły pod oknami swojej sali krokusy – – grupa przedszkolną Żabki, która wspólnie przygotowała sok warzywno-owocowy. Celem zajęć było kształtowanie zdrowotnych nawyków żywieniowych oraz zwrócenie uwagi na walory odżywcze i smakowe owoców i warzyw
– wycieczka grupy Motylków oraz Pszczółek do lasu na Gromnik oraz pieczenie kiełbasek
– wycieczka Żuczków, Biedronek i Żabek do Ziębic
– obchody Święta Dyni