Szukamy SPONSORA IV Edycji Dnia Otwartego

Stowarzyszenie Świętego Celestyna poszukuje SPONSORA IV edycji Dnia Otwartego. Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się w promocję pro społecznej działalności Stowarzyszenia Świętego Celestyna jako SPONSOR IV edycji Dnia Otwartego. Impreza będzie miała miejsce w sobotę 31 maja 2014r w Mikoszowie.
Liczy się każda pomoc, która pozwoli nam pokryć koszty przygotowania imprezy, które wraz z coraz większym zainteresowaniem odwiedzających nas w tym dniu osób z roku na rok rosną (duża ilość rozdawanych materiałów informacyjnych, bezpłatnie wydawanego poczęstunku gościom itp.). Jesteśmy zdania, że działania wspierające organizację pożytku publicznego działającą na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zapewnią Państwu przede wszystkim ogromną satysfakcję oraz radość, a przy okazji wizerunek firmy Pro Publico Bono. Istotną kwestią dla każdego, kto zechce zostać Sponsorem Dnia Otwartego może być również to, że wsparcie organizacji działającej na rzecz niepełnosprawnych osób jest przejawem najwyższej troski o los tych, którzy tej pomocy i wsparcia potrzebują najbardziej, za co w imieniu Dyrekcji oraz naszych Podopiecznych bardzo serdecznie dziękujemy.
Szczegóły współpracy tutaj .

W celu uzyskania większej ilości informacji odnośnie szczegółów współpracy prosimy o kontakt z Panią mgr Katarzyną Jędrzejewską katarzyna_jedrzejewska@celestyn.pl tel. 71 39 58 166.