Szukamy SPONSORA III edycji Dnia Otwartego

Stowarzyszenie Świętego Celestyna poszukuje SPONSORA III edycji Dnia Otwartego.

Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się w promocję pro społecznej działalności Stowarzyszenia Świętego Celestyna jako SPONSOR III edycji Dnia Otwartego. Impreza będzie miała miejsce w sobotę 15 czerwca 2013r w Mikoszowie.

Liczy się każda pomoc, która pozwoli nam pokryć koszty przygotowania imprezy, które z roku na rok rosną wraz z coraz większym zainteresowaniem odwiedzających nas w tym dniu osób (duża ilość rozdawanych materiałów informacyjnych, bezpłatnie wydawanego poczęstunku gościom itp.). Jesteśmy zdania, że działania wspierające organizację pożytku publicznego działającą na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zapewnią Państwu przede wszystkim ogromną satysfakcję oraz radość, a przy okazji wizerunek firmy Pro Publico Bono. Istotną kwestią dla każdego, kto zechce zostać Sponsorem Dnia Otwartego może być również to, że wsparcie organizacji działającej na rzecz niepełnosprawnych osób jest przejawem najwyższej troski o los tych, którzy tej pomocy i wsparcia potrzebują najbardziej, za co w imieniu Dyrekcji oraz naszych Podopiecznych bardzo serdecznie dziękujemy.

 W celu uzyskania większej ilości informacji odnośnie szczegółów współpracy prosimy o kontakt z Panią Barbarą Szczepańską sekretariat@celestyn.pl tel.: 71 39 58 101.