Spotkanie z Mikołajem

Wyjazd dzieci z Celestyna do Wrocławia na spotkanie z św. Mikołajem z Fundacji PKO.

 

W sobotę 30 listopada najmłodsi Podopieczni Stowarzyszenia św. Celestyna wraz z opiekunami wyruszyli autokarem do Wrocławia na spotkanie z św. Mikołajem, które miało miejsce w Centrum Kongresowym przy ul. Rakietowej we Wrocławiu. Organizatorem i gospodarzem tego wyjątkowego spotkania była Fundacja PKO, która co roku w całej Polsce organizuje tego typu imprezy dla dzieci.

Po przybyciu na miejsce Podopieczni Stowarzyszenia zostali przywitani przez bajkowe Elfy, które umilały wszystkim czas w oczekiwaniu na św Mikołaja. Całość była bardzo sprawnie i pięknie zorganizowana, a w trakcie spotkania miały miejsce różnego rodzaju gry i zabawy, w których zaproszone dzieci bardzo chętnie uczestniczyły. Najmłodsi mogli również zaprezentować swoje talenty manualne poprzez robienie wieńców z siana, ozdabiania własnoręcznie zrobionych muffinów czy dekorowania gwiazdek na choinkę. W trakcie zabawy miał również miejsce pokaz Iluzjonisty, który zadziwił i zachwycił wszystkich swoimi niezwykłymi sztuczkami. Po pokazie dzieci skorzystały z poczęstunku, który został przygotowany dla wszystkich uczestników zabawy. Kiedy przybył Św. Mikołaj dzieci przywitały go brawami i okrzykiem radości. Każdy uczestnik zabawy otrzymał paczkę mikołajkową ze słodyczami oraz maskotką i mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z św. Mikołajem.

Zmęczone wyprawą ale radosne po spotkaniu z św. Mikołajem dzieci wróciły do domu…..

 

 

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować
wspaniałomyślnej Fundacji PKO
za zorganizowanie spotkania z św. Mikołajem i obdarowanie Podopiecznych Stowarzyszenie św. Celestyna nie tylko słodyczami, ale również radością i uśmiechem, który towarzyszył dzieciom w trakcie całej zabawy mikołajkowej  .

 

Stowarzyszenie Świętego Celestyna