Praca Wolontariuszy z firmy PRAMERICA na rzecz Celestyna

1 października Stowarzyszenie św. Celestyna kolejny już raz odwiedziła grupa Wolontariuszy z firmy PRAMERICA. Tradycyjnie już grupa ta składała się z pracowników firmy Pramerica oraz ich rodzin. Łącznie do Mikoszowa przyjechało w tym dniu 35 osób. W tym roku poprzez swoją pracę Wolontariusze wsparli Stowarzyszenie: w rozplanowaniu 26 ton piasku na hali do hipoterapii oraz w przycięciu starych i nasadzeniu nowych drzewek w ogrodzie szkółki z świerkami.

Wolontariusze w wieku od 3 roku życia i w górę, byli bardzo pracowici i jak zawsze dobrze zorganizowani. Dlatego wszystkie prace przeprowadzone były bardzo sprawnie w rodzinnej, pełnej radości atmosferze. To naprawdę piękny gest i wspaniała tradycja, aby raz do roku poświęcić swój wolny czas w słusznej sprawie jaką jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi. Pragniemy więc wyrazić nasze uznanie dla wartości proklamowanych przez Firmę Pramerica, które mogą być wzorem do naśladowania dla innych tego typu instytucji.
Zarząd oraz Podopieczni Stowarzyszenia św. Celestyna
pragną wyrazić swoją ogromną wdzięczność Wolontariuszom z firmy Pramerica, za pracę na rzecz chorych i niepełnosprawnych dzieci z naszej organizacji.

Zarząd Celestyna składa również serdeczne podziękowania pracownikom Stowarzyszenia oraz wolontariuszom, którzy przyszli do pracy w sobotę 01.10.2016r. aby godnie reprezentować Stowarzyszenie i pomóc w organizacji Dnia Wolontariusza dla pracowników z firmy Pramerica.