Ogromny sukces Szkółki Jeździeckiej z Celestyna na ogólnopolskim konkursie jeździeckim oraz Parajeździeckim w Książu

25 czerwca 2017r. na terenie Stada Ogierów Książ w Wałbrzychu zawodnicy Stowarzyszenia św. Celestyna z ogromnymi sukcesami wzięli udział w ogólnopolskich Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego. Aleksandra Muszyńska (zawodniczka Szkółki Jeździeckiej Stowarzyszenia św. Celestyna) na klaczy Melania wygrała konkurs w Kategorii Debiuty. Mariusz Mogielnicki i Anna Wełpa (podopieczni Stowarzyszenia) zdobyli kolejno 2 i 3 miejsce w konkursie Parajeździeckim Pierwszy Krok również na klaczy Melania. Z wysokim wynikiem w zawodach zadebiutowała także Wiktoria Mącka z celestynowskiej Szkółki Jeździeckiej. Siedmioletnia klacz Melania rasy Haflinger została wyhodowana w stajni Stowarzyszenia św. Celestyna w Mikoszowie i również był to jej pierwszy start w zawodach tej rangi.

Serdeczne gratulacje dla Wszystkich jeźdźców i instruktorów!