„Koncert Kolęd 2014” – popis uczniów Ogniska Muzycznego w Mikoszowie

15 grudnia w Stowarzyszeniu św. Celestyna miał miejsce przepiękny i bardzo nastrojowy „Koncert Kolęd”, który był okazją do spotkania i wspólnego kolędowania całej społeczności Celestyna. Przepięknie wykonane kolędy oraz pieśni świąteczne zaprezentowali wspaniale przygotowani przez swoich nauczycieli Panie: Mirosławę Pajączkowską, Annę Hajok oraz Agatę Majewską uczniowie funkcjonującego w Stowarzyszeniu św. Celestyna Ogniska Muzycznego działającego pod auspicjom Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego. Organizowane w Stowarzyszeniu św. Celestyna koncerty i popisy są wspaniałą okazją do zaprezentowania się przed szerszą widownią pracowitych i uzdolnionych muzycznie dzieci.
Warto w tym miejscu nadmienić, iż Pani Mirosława Pajączkowska to wybitny pedagog, który od wielu lat współpracuje z Stowarzyszeniem św. Celestyna kształcąc utalentowane dzieci w grze na fortepianie i akordeonie. Pani Mirosława jest również współorganizatorem koncertów oraz imprez artystycznych odbywających się w Stowarzyszeniu, do których pomaga przygotować oprawę muzyczną oraz wokalną. Wspólne kolędowanie integruje i jednoczy społeczność Stowarzyszenia, przygotowując Wszystkich dzięki muzyce i niezwykłej atmosferze do Świat Bożego Narodzenia.
Całość zainicjowała i przygotowała Pani Małgorzata de Haan założycielka i dyrektor miłoszowskiego Ogniska Muzycznego, która od wielu lat organizuje w ośrodku różnego rodzaju koncerty, spotkania muzyczne, taneczne i teatralne.