Koncert „Kobiety Kobietom”

7 marca w Stowarzyszeniu św. Celestyna miała miejsce druga edycja koncertu pt. „Kobiety Kobietom” zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Przy udziale Wielce Szanownych Pań nasi artyści zaprezentowali przepięknie wykonane piosenki i utwory muzyczne przygotowane specjalnie na tą okazję. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował chór „Celestynki” składający się z kobiet pracujących w Stowarzyszeniu oraz Malwina Pierożek zatrudniona w Zakładzie Aktywności Zawodowej, następnie popis przepięknej gry na fortepianie dała Antosia Zakałek uczennica IV klasy fortepianu naszego Ogniska Muzycznego oraz Michał de Haan, który oprócz gry na kiboad w porywający sposób zatańczył popularny w ostatnim czasie taniec Gangam Style.

Jak zawsze zaproszenie na koncert przyjęły kobiety zajmujące wysokie stanowiska we władzach naszego miasta: Burmistrz i Wiceburmistrz Miasta i Gminy Strzelin Wielce Szanowne Panie Dorota Pawnuk oraz Jolanta Grondys, które dodatkowo obdarowały Wszystkie kobiety słodkim upominkiem. Tak się składa, że nasza organizacja jak i władze miasta sprawnie kierowane są przez Panie, co może być tylko godnym naśladowania przykładem tego, że kobiety również w doskonały sposób radzą sobie z codziennymi obowiązkami wynikającymi z jednoczesnego funkcjonowania w różnych rolach. Nad całością organizacji koncertu czuwała Dyrektor tutejszego Ogniska Muzycznego Małgorzata de Haan.

Muzyczne spotkanie przebiegało w miłej i bardzo ciepłej atmosferze.