Kolejny duży sukces zawodniczek z Szkółki Jeździeckiej Celestyn

1 września 2018 roku miały miejsce I Zawody Regionalne w Konkurencjach Klasycznych i Westernowych zorganizowane na terenie Rancha Luna w Chocieszowie. Pomimo niesprzyjającej pogody naszej zawodniczce Aleksandrze Muszyńskiej udało się zdobyć I miejsce w skokach na 50 cm. Zwycięstwo Oli na zawodach to efekt ciężkiej i sumiennej pracy nie tylko przez ostatni ciężki tydzień, ale także przez cały rok. Na zawodach w Chocieszowie zadebiutowała inna zawodniczka z naszej Szkółki Marika Piędzioch, która również zrobiła w ostatnim czasie duże postępy i skakała na zwodach w super tempie z galopu. Ola i Marika szkolą się w jeździe konnej u Pani Matyldy Friedrich, która odpowiednio przygotowała do zawodów w Chocieszowie zdolne zawodniczki jak i celestynowskie konie.
Serdecznie gratulujemy zarówno trenerce Pani Matyldzie jak i wspaniałym zawodniczkom, którym życzymy dalszych sukcesów:)

Wszystkich zainteresowanych nauką jazdy konnej zapraszamy do naszej Szkółki Jeździeckiej Celestyn. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu: 603 250 069.