Festiwal Tańca Towarzyskiego INTEGRACJA 2015.

GALA WORLD INTERGRATION DANCE FESTIWAL 2015

Miło nam Państwu zakomunikować, że Michał de Haan pracownik Zakładu Aktywności Zawodowej w Mikoszowie działającego w strukturach Stowarzyszenia św. Celestyna wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Tańca „INTEGRACJA 2015” i zdobył zaszczytne
I miejsce w kategorii: Solo . Uroczysta gala finałowa konkursu miała miejsce 17 stycznia 2015r. w Tarnowie Podgórnym. Organizatorami Festiwalu byli Bellcante Poznań, OSIR oraz Urząd Gminy Tarnowo Podgórne. Uroczystą Galę poprowadziła Ivona Pavlovic znana tancerka Tańca Towarzyskiego oraz jurorka w programie „Taniec z Gwiazdami”, która osobiście pogratulowała Michałowi dużego talentu i ogromnej pasji do tańca. W trakcie uroczystej Gali World Intergration Dance Festiwal 2015 zaprezentowali się Tancerze z klubu Osir Jast Tarnowo Podgórno. Dodatkowo miały również miejsce pokazy wysokiej klasy par tanecznych w Tańcu Towarzyskim, grupy osób niepełnosprawnych z Gminnego Stowarzyszenia Rotkar oraz zachwycające występy par tanecznych na wózkach inwalidzkich zarówno w standardzie jak i w tańcach latynoamerykańskich.

Było to wspaniałe święto tańca, na którym zaprezentowali się wszyscy Ci którzy kochają tańczyć bez względu na to czy są to niepełno czy pełno sprawne osoby.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze Michałowi de Haan
ogromnego sukcesu jakim jest I miejsce w konkursie tanecznym
oraz dziękujemy, za to, że od wielu lat uświetnia swoimi występami różne uroczystości
dzieląc się z wszystkimi swoja radością i miłością do tańca i muzyki w ogóle.

Dyplom można zobaczyć: tutaj.