Byliśmy na 15 urodzinach WTZ z Mokrzeszowa

9 września 2014 roku uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Świętego Celestyna w Mikoszowie wzięli udział w wyjątkowej uroczystości. Były to 15-te urodziny zaprzyjaźnionego Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie.

Podczas urodzinowej gali, która miała miejsce w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury, mogliśmy się przekonać jak wielu przyjaciół posiada WTZ z Mokrzeszowa. Na imprezie obecni byli między innymi przedstawiciele parlamentu, władz lokalnych i samorządowych, licznych instytucji i służb mundurowych. Nie zabrakło też sponsorów, którzy od lat wspierają działalność Warsztatu z Mokrzeszowa. Zaproszeni goście zostali zapoznani z historią oraz 15 letnim rozwojem placówki zobrazowanymi zdjęciami.

Obecnie WTZ w Mokrzeszowie przygotowuje do samodzielnego życia ponad 40 uczestników Warsztatu. Na koniec Wszyscy goście zostali zaproszeni na urodzinowy poczęstunek i imponujący tort, a całość muzycznie uświetnił zespół Abba Show.

 

Społeczność Stowarzyszenia Świętego Celestyna składa serdeczne podziękowanie zaprzyjaźnionemu WTZ z Mokrzeszowa za zaproszenie na 15 urodziny, winszuje pięknego jubileuszu i życzy dalszego rozwoju oraz wielu sukcesów na kolejne lata.