Bank Zachodni wsparł naszą organizację

7 grudnia, w Stowarzyszeniu św. Celestyna miała miejsce niezwykła wizyta Przedstawicieli Banku Zachodniego WBK – Aviva – dyrektora strzelińskiego oddziału banku Pani Grażyny Oleksy, dyrektora oddziału banku w Oleśnicy Pana Wiktora Wołoszczuka i regionalnego managera ds. sprzedaży ubezpieczeń Pani Anny Redlickiej. Bankowcy zjawili się w Stowarzyszeniu z czekiem na kwotę 11 450 zł, który przekazali na ręce wzruszonej tą niecodzienną sytuacją prezes naszej organizacji Pani Krystynie Kobel – Buys. Jest to finansowe wsparcie Banku Zachodniego WBK-Aviva dla Stowarzyszenia Św. Celestyna. Bank Zachodni WBK –AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń przeprowadził w całym kraju niezwykłą akcję, której celem była zbiórka pieniędzy dla potrzebujących dzieci. W okresie od kwietnia do października tego roku, klienci, którzy kupili wybrane ubezpieczenia w Banku Zachodnim WBK, mogli wesprzeć jedną, z ponad osiemdziesięciu organizacji pożytku publicznego z całego kraju, niosących pomoc dzieciom, np. zakup ubezpieczenia domu czy mieszkania premiowany był kwotą pięciu złotych, która trafiała na specjalny fundusz. W tak zacną  inicjatywę szczególnie zaangażowani byli m.in. pracownicy oddziałów Banku Zachodniego WBK z Oleśnicy, Namysłowa, Oławy, Strzelina, Sycowa i Twardogóry, którzy zdecydowali się wesprzeć właśnie naszą organizację, na rzecz której udało się zebrać 11 450 zł, a w ramach całej akcji w kraju udało się zebrać ponad 620 tysięcy złotych. W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować Klientom Banku, którzy zdecydowali się na zakup ubezpieczeń, przyczyniając się przy okazji również do wsparcia naszej organizacji. Przedstawiciele Banku  BZ WBK-Aviva zapewnili nas, że Bank będzie kontynuował akcję także w roku 2013. Finansowe wsparcie od Banku zostanie spożytkowane m.in. na zakup niezbędnych urządzeń do oddziaływania sensorycznego, które daje doskonałe rezultaty w terapii chorych dzieci. W trakcie wizyty goście zostali oprowadzeni po ośrodku i zapoznani z historią naszej placówki i jej obecną działalnością. Bankowcy byli zaskoczeni wielkością naszego ośrodka oraz kompleksowością świadczonych w nim usług, których celem jest  wszechstronna pomoc osobom niepełnosprawnym w każdym wieku. Nasi Darczyńcy zapewnili nas, że na pewno jeszcze tu wrócąJ.

 

Składamy serdeczne podziękowania

dla

Banku Zachodniego WBK – AVIVA
za zorganizowanie w swoich placówkach na terenie całego kraju
 zbiórki pieniędzy na rzecz organizacji pożytku publicznego, w ramach, której
również Stowarzyszenie Świętego Celestyna otrzymało finansową pomoc
na dalsze działania mające na celu wsparcie rozwoju niepełnosprawnych dzieci.
 Szczególne podziękowania składamy zaangażowanym w inicjatywę pracownikom
 z oddziałów Banku Zachodniego WBK z Oleśnicy, Namysłowa, Oławy, Strzelina, Sycowa i Twardogóry, którzy zdecydowali się wesprzeć naszą organizację.
To naprawdę piękne i chwalebne, kiedy potrafimy zachęcać innych do pomagania i dzielenia się tym, co mamy z tymi, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej.
Państwa otwarte na potrzeby niepełnosprawnych dzieci serca
 na długo pozostaną w naszej pamięci.

Z wyrazami wdzięczności i serdecznymi pozdrowieniami,
Podopieczni oraz Zarząd
Stowarzyszenia Świętego Celestyna z Mikoszowa