Anna Kobel laureatką zaszczytnego II miejsca w plebiscycie „Kobiece Twarze”

Miło nam poinformować, iż Pani Anna Kobel – wiceprezes Stowarzyszenia św. Celestyna zajęła zaszczytne II miejsce w kategorii „OSOBOWOŚĆ” w Plebiscycie Gospodarczym „Kobiece Twarze – Women’s Faces”. Kapituła plebiscytu, której przewodniczyła Barbara Kaśnikowska, Prezes WSSE „INVEST-PARK”, miała naprawdę trudne zadanie, ponieważ musiała wybrać 3 laureatów z 5 kategorii spośród 50 firm i 70 kobiet z całej Polski. Decyzję podjęto 6 listopada, a finałowa gala, na której przedstawiono wyniki, miała miejsce 23 listopada. W scenerii Zamku Książ, przy licznie zgromadzonej publiczności (ponad 300 osób reprezentujących mały i duży biznes) poznaliśmy nagrodzonych w tym Plebiscycie. Pani Anna Kobel odebrała nagrodę w towarzystwie licznie przybyłej specjalnie na tą okazję wraz z nią rodziny oraz sporej grupy współpracowników ze Stowarzyszenia św. Celestyna. Było to przede wszystkim święto przedsiębiorczości kobiet, ale wśród nagrodzonych byli także mężczyźni, którzy rozumieją równouprawnienie w biznesie.

– Zadaniem Plebiscytu „Kobiece Twarze – Women’s Faces” jest promocja najaktywniejszych z kobiet i inspiracja innych do wykonania pierwszego kroku w biznesie, czy działalności społecznej.

W programie, obok prezentacji laureatów (prezentacja filmowa), znalazło się miejsce na pokazy mody nowej projektantki Edyty Szwarcberg, recital piosenki francuskiej oraz bankiet. Laureaci chętnie korzystali z okazji, aby podzielić się z wszystkimi przybyłymi refleksjami na temat plebiscytu i jego idei. Wynikało z nich przede wszystkim, że nie należy bać się marzyć, a gdy marzymy, to spełnienie najłatwiej osiągnąć wytrwałą pracą, podkreślała to szczególne poseł prof. Alicja Chybicka, gość honorowy Gali. Kobiecą przedsiębiorczość i siłę gloryfikował także  w wystąpieniu poseł Wojciech Murdzek. Laureatka I miejsca w kategorii „Osobowość” Pani Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Fundacji „Na Ratunek” trafnie zauważyła, że o ile w polityce czy w biznesie jeszcze  przeważają mężczyźni, to jest jedna dziedzina, w której to właśnie mężczyźni mają wiele do  nadrobienia i miała na myśli oczywiście działalność charytatywną, czyli działania w trzecim sektorze (NGO).

Z tego miejsca w imieniu Zarządu jak i całej społeczności Stowarzyszenia św. Celestyna, W szystkim wyróżnionym w plebiscycie „Kobiece Twarze”, bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!